V ponedeljek, 11. novembra 2019 bo v okviru  UKL 2019/20, ob 19.15 odigrana tekma v spomin na mnogo prezgodaj preminulega Tarasa Velikonjo Grbca. Tekma se bo odvijala v športni dvorani Srednje zdravstvene šole, Poljanska cesta 61, Ljubljana. Ekipa Fakultete za gradbeništvo in geodezijo se bo pomerila z ekipo Biotehniške fakultete.

Taras Velikonja Grbac, študent Fakultete za gradbeništvo in geodezijo je zastopal barve fakultete na univerzitetnih košarkarskih tekmovanjih in mednarodnih tekmovanjih Univerze v Ljubljani. Uspešno je usklajeval svoje študijske obveznosti in ljubezen do košarke ter se ob tem, ko je izvedel za zahrbtno diagnozo zavzeto in z veliko mero pozitivne energije ter dobre volje pognal v boj z zahrbtno boleznijo. Boj je žal izgubil.

V imenu Fakultete za gradbeništvo in geodezije v Ljubljani ter kolegov sotekmovalcev se Tarasu zahvaljujemo za njegov doprinos pri doseganju ciljev fakultetne košarkarske ekipe.

Taras, hvala za tvoj čas, ki si ga delil z nami. Počivaj v miru.

Koordinator fakultetne košarkarske ekipe, pred.dr. Aleš Golja, prof.šp.vzg

Kapetan fakultetne košarkarske ekipe, Gregor Klobčar