Vljudno vabljeni na 32. Sedlarjevo srečanje z naslovom

Urbanistično načrtovanje skozi prizmo pandemije – izzivi in predlogi (program v priponki). Vsi udeleženci na dogodku bodo prejeli tiskan izvod zbornika povzetkov letošnjega Sedlarjevega srečanja.

Srečanje se bo odvijalo v petek 17. 9. 2021 v živo na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani, velika predavalnica v prvem nadstropju, Jamova cesta 2, 1000 Ljubljanaob upoštevanju pogoja PCT, ki ga bomo skladno z odlokom Vlade RS preverjali že ob vstopu v stavbo fakultete.

V zaprtih prostorih je obvezna uporaba zaščitne maske. Zadnje prijave za udeležbo na Sedlarjevem srečanju sprejemamo do vključno 15. 9. 2021. (prijavnica v priponki).

Hkrati bo prenos dogodka potekal tudi preko ZOOM aplikacije, zato vse, ki želijo spremljati dogodek na daljavoprosimo, da nam na e-naslov drustvo.dupps1@gmail.com to prav tako sporočijo do vključno 15. 9. 2021. Na podlagi tega sporočila vam bomo dan pred dogodkom poslali povezavo za spremljanje dogodka preko aplikacije.

V primeru kakršnihkoli epidemioloških sprememb, vas bomo o načinu izvajanja dogodka pravočasno obvestili.

Veselimo se srečanja in konstruktivne strokovne razprave na letošnjem Sedlarjevem srečanju!

Za IO DUPPS

Alma Zavodnik Lamovšek