Fakulteta za arhitekturo UL skupaj z Urbanističnim inštitutom RS in z Univerzo Notre Dame University-Louaize, Ramez G. Chagoury Faculty of Architecture, Art and Design, Libanon, vabijo na CITY STREET4 konferenco STREETS FOR 2030: PROPOSING STREETS FOR INTEGRATED AND UNIVERSAL MOBILITY.

Konferenca bo potekala v sredo, 23. septembra 2020, in v četrtek, 24. septembra 2020.

Zaradi ukrepov proti Covid se konferenca izvaja online. Udeležba na konferenci je brezplačna za goste.

Več v povezavi s programom in dostopom do virtualnih predavanj.

Podrobnejši program konference v PDF obliki.