V torek, 12. aprila 2022, ob 17.00 uri vabita DUPPS in UL FGG na tematsko predavanje prof. dr. Dejana Filipovića, Univerza v Beogradu, Fakulteta za geografijo, z naslovom:

SISTEM VARSTVA IN UPRAVLJANJA OKOLJA V SRBIJI,

ki bo potekalo v živo v predavalnici P IV/7 na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani, Jamova cesta 2, 1000 Ljubljana. Za udeležbo v živo pošljite prijavo na e- naslov drustvo.dupps1@gmail.com, ker je število sedežev omejeno.

Predavanje lahko spremljate tudi na daljavo preko zoom povezave:

https://uni-lj-si.zoom.us/j/91532088805?pwd=M3d3TG8yNmp0d2diQU5wZVM5Tk83QT09Meeting ID: 915 3208 8805Passcode: 504589

Prijave za udeležbo preko zoom povezave niso potrebne. Več o predavatelju in temi predavanja v vabilu. Predavanje bo v srbskem, predstavitev (ppt) pa v angleškem jeziku

Vljudno vabljeni,
Člani Katedre za prostorsko planiranje UL FGG in