Tudi letos univerzitetni Center za obštudijsko dejavnost razpisuje vadbo za študente s posebnimi potrebami, in sicer:

·         Plavanje, vsako sredo: 16.00 – 17.00, bazen na Fakulteti za šport (Gortanova 22)

·         Vadba v dvorani, vsak četrtek: 15.30 – 16.30, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina (Svetčeva 11)

Vadbo vodi Jana Čander, športna pedagoginja, z več letnimi izkušnjami dela na Zvezi za šport invalidov Slovenije.

Začetek izvedbe programov: sreda, 10. 10. 2018 in četrtek , 11. 10. 2018.

Prijave na vadbo sprejemamo preko elektronske prijavnice tukaj ali sporočila na mail sport@uni-lj.si.

Študenti lahko obiskujejo obe ali samo eno vadbo.

Za morebitna dodatna vprašanja pišite na sport@uni-lj.si ali pokličite na 030 641 648 (Iva Stritar).