V podjetju Provia d.o.o., Kranjska cesta 24, 4202 Naklo, iščejo nove sodelavce na področju projektiranja prometne infrastrukture.

Podjetje Provia d.o.o. je eno izmed vodilnih projektantskih podjetij na področju nizkih gradenj v Sloveniji. Aktivni so predvsem pri načrtovanju prometne infrastrukture in protihrupne zaščite.

Za nadaljno rast in razvoj podjetja potrebujejo nove motivirane sodelavce in sicer:

Projektant na področju prometne infrastrukture
Od kandidatov pričakujemo:
• Izobrazba Visokošolska univerzitetna VII. stopnja, prejšnja višješolska, visoko strokovna VI/1., VI/2. stopnja – Gradbeništvo, študenti višjih letnikov, absolventi
• Splošna računalniška znanja MS Office, ACAD, CIVIL 3D
• Dobrodošla specialna računalniška znanja – PLATEIA, Vissim, Visum, Vistro, BIM (Revit)
• Vsaj pasivno znanje angleškega ali nemškega jezika
• Vozniški izpit B kategorije
• Sposobnost timskega dela
• Motiviranost za delo in željo po novih znanjih

Kandidatom ponujajo:
• Urejeno delovno mesto
• Zanimive strokovne izzive
• Osebnostni razvoj
• Strokovno izobraževanje
• Stimulativno nagrajevanje

Splošno:
• Pogoj za poznavanje specialnih računalniških znanj ni izključujoč,
• Dobrodošli so tudi kandidati v zaključni fazi študija,
• S kandidati, ki izpolnjujejo bistvene zahteve bomo opravili razgovor,
• Več informacij o podjetju najdete na naši spletni strani,
• Kandidati naj pošljejo svoj CV na spodnji naslov.

Zainteresirani kandidati naj prošnje posredujejo na info@provia.si.