Zimska šola je namenjena študentom različnih naravoslovnih smeri in bo potekalal med 29.11. in 3. 12. 2021.Šola bo osredotočena na pomembne tematike povezane z mobilnostjo – digitalizacija, onesnaževanje, ureditev mest,… V okviru šole, se bodo študentje tudi naučili na katere korake morajo biti pozorni, ko želijo inovativno idejo spremeniti v podjetje. Zadnji dan bo namenjen kratkim predstavitvam idej, najboljše bodo nagrajene (npr. bon za varno vožnjo).

Več o šoli v povezavi in prijava na dogodek.

Šola bo potekala v angleškem jeziku. Udeleženci prejmejo potrdilo o udeležbi.