Dan združenja za beton 2016

12. redna letna skupščina Združenja za beton bo v petek, 9. decembra 2016, ob 9:00, v Svečani dvorani Fakultete za gradbeništvo in geodezijo (2. nadstropje, Jamova 2). Več na: vabilo-na-dan-zbs-in-12-skupscino-zbs-2016

Naša študentka uspešna na Državnem univerzitetnem prvenstvu v šahu

V četrtek, 24. novembra, je potekalo Državno univerzitetno prvenstvo v šahu, na katerem je naša študentka Caterina Leonardi dosegla odlično drugo mesto med študentkami. Na prvenstvu je prav tako sodeloval še en naš študent, Miha Debeljak. Iskrene čestitke obema!...

Študenti UL FGG odlični v curlingu

Študenti  UL FGG so na  Prvenstvu Univerze v Ljubljani v curlingu 2016/2017 osvojili 4. mesto. Ekipo z imenom PLAJBA sestavljajo: Mateo Turčić Marko Jalovec Valentin Hegediš Andrej Hlača