Osrednja tema poletne šole, ki jo Fakulteta za gradbeništvo in geodelijo, Univerza v Ljubljani organizira skupaj z industrijskimi partnerji (Elea iC, Protim Ržišnik Perc, Scapelab in IBE), bo uporaba parametričnega modeliranja v okviru projektiranja različnih vrst objektov. Cilj šole je omogočiti udeležencem nadgraditi znanje BIM modeliranja ter okrepiti sodelovanje med študenti, fakulteto in industrijskimi partnerji.

Kdaj: 19. – 23. 9. 2022

Kje: Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Univerza v Ljubljani

Dodatne informacije in prijava na spletni strani (https://www.fgg.uni-lj.si/poletna-sola-parametricnega-modeliranja-2022/).