Biotehniška fakulteta, Oddelku za agronomijo, vabi študente na poletno šolo “Kmetijski prostor in izzivi okoljevarstva, naravovarstva ter urbanizacije”, ki bo 29. 8. in 30. 8. 2023 potekala na Oddelku za agronomijo, Biotehniška fakulteta, Jamnikarjeva 101, Ljubljana.

Področje: Agronomija in hortkultura
Datum začetka: 29 avg 2023

Trajanje (št. dni): 2

Jezik izvedbe: SLO,ANG
Ciljna skupina udeležencev: Študenti 1. in 2. stopnje študija Agronomija/ Hortikultura

Št. prostih mest: 50

Cena na udeleženca: brez kotizacije

Lepo vabljeni k udeležbi.

Prijave sprejemajo na povezavi: https://forms.gle/vzdzhiqbBeYYk5Pa7

Podrobnejši program poletne šole v priponki.