Razpis za Erasmus+ mobilnost študentov za prakso

Objavljamo razpis za mobilnosti študentov z namenom praktičnega usposabljanja v okviru programa Erasmus+ v študijskem letu 2022/2023. Besedilo razpisa Razpis bo odprt do porabe sredstev. Mednarodna pisarna UL FGG

Vabilo na predavanje: Sistem varstva in upravljanja okolja v Srbiji

V torek, 12. aprila 2022, ob 17.00 uri vabita DUPPS in UL FGG na tematsko predavanje prof. dr. Dejana Filipovića, Univerza v Beogradu, Fakulteta za geografijo, z naslovom: SISTEM VARSTVA IN UPRAVLJANJA OKOLJA V SRBIJI, ki bo potekalo v živo v predavalnici P IV/7 na...