Select Page

V Mestnem muzeju Ljubljana bo v torek in sredo, 10. in 11. novembra, potekala konferenca ‘Živeti z vodo’ v sklopu razstave H2Olland. Razpravljalo se bo o novih protipoplavnih strategijah, zmanjšanju poplavne ogroženosti, čiščenju voda in drugih zelenih tematikah. Udeležili se boste lahko tudi zanimivih delavnic, kjer boste lahko izvedeli več o interaktivnih metodah pri upravljanju z vodo.

Med mnogimi nizozemskimi in slovenskimi priznanimi strokovnjaki bo predaval tudi profesor naše fakultete, doc. dr. Primož Banovec. Govoril bo o celovitem upravljanju z izzivi mednarodne, medregionalne in medobčinske oskrbe s pitno vodo.

Celoten dogodek z delavnicami je brezplačen in bo potekal v angleškem jeziku s prevajanji v slovenščino.

Vabljeni!

Več o dogodku: http://www.mgml.si/mestni-muzej-ljubljana/aktualno/vsi-dogodki/konferenca-in-delavnica-h2olland-ziveti-z-vodo/

Priloge:

Skip to content