Memorandom o sodelovanju med UL in švicarsko univerzo ZHAW (Zürich University of Applied Sciences, Švica) omogoča poleg sodelovanja pri projektih tudi izmenjave študentov in pedagoškega osebja med institucijama.

Dokumenti s predstavitvijo študijskih programov ZHAW se nahajajo na povezavi:

Skupni magistrski študij Vodarstva in okoljskega inženirstva UL FGG in Zürich University of Applied Sciences (ZHAW)

V ponedeljek, 3. 4. 2017, se ponovno srečamo s predstavniki ZHAW in ob tej priložnosti organiziramo:

Predstavitev možnosti izmenjav in sodelovanja na pedagoškem področju (prof. dr. Ranka Junge)
3. 4. 2017 ob 14:00 v predavalnici H-10 na Oddelku za okoljsko gradbeništvo, Hajdrihova 28.