ŠTUDENTSKO DELO V LABORATORIJU

Za pomoč pri delu v laboratoriju Centralne čistilne naprave Kranj iščemo zanesljivega študenta/-ko, ki je odgovoren in natančen ter obiskuje študij naravoslovno  ̶  tehnične smeri (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Biotehniška fakulteta, Zdravstvena fakulteta ali sorodni študijski programi).

Glavne naloge bodo obsegale

• izvajanje analiz v laboratoriju,
  • ovrednotenje odpadnih vod,
  • delo z merilno in laboratorijsko opremo, ipd.

Delo poteka v dopoldanskem času, delovni čas in obseg dela po dogovoru.

V kolikor vas delo zanima, nam do 5. 5. 2022 pošljite svojo prošnjo in CV na e-mail naslov: kadri@komunala-kranj.si.
Več informacij na tel. št. 04 28 11 309 (kadrovska služba).