Vabilo na spletne seminarje Elsevier

Elsevier s konzorcijem CTK vabi na spletne seminarje, ki so namenjeni spodbujanju založniških uspehov slovenskih raziskovalcev v publikacijah Open Access (OA). Več informacij najdete na [povezavi]

227. doktorski seminar: Career seminar – Academic career abroad

V okviru 227. doktorskega seminarja Grajeno okolje bo imel(-a) dr. Urška Demšar, School of Geography & Sustainable Development at the University of St Andrews, Scotland, UK predavanje z naslovom: Career seminar – Academic career abroad This seminar would...